Dovolenka, ktorá ťa naučí. Študuj v NYC.

Spoj príjemné s užitočným a zaži nezabudnuteľné chvíle v NYC!

Poddonyc.sk v spolupráci s akreditovanou školou ZONI LANGUAGE CENTERS Ti prináša exkluzívny zážitok v podobe balíčka dovolenky a jazykového kurzu.

Máme pre teba 5 lokalít na výber!

Študuj angličtinu od pondelka do piatku 3 alebo 4 hodiny denne na intenzívnom jazykovom kurze. Prvá hodina je test, na ktorom sa zaradíš do svojej úrovne kurzu. Kurzy sa otvárajú pre všetky vekové kategórie a úrovne od začiatočníkov až po biznis angličtinu, príp. prípravné kurzy na TOEFL a Cambridge skúšky. Nie je preto žiadny dôvod báť sa, že by si na to nemal. Na konci kurzu získava každý uchádzač certifikát.

MÁŠ MOŽNOSŤ SI VYBRAŤ Z KURZOV ĽUBOVOĽNEJ DĹŽKY AŽ DO JEDNÉHO ROKU NA ZÁKLADE INDIVIDUÁLNEJ PONUKY ALEBO SI ROVNO ZVOL NÁŠ ALL INCLUSIVE MESAČNÝ BALÍK.

Znie to dobre? Viac o škole ZONI LANGUAGE CENTERS nájdeš v priloženej brožúrke. Kompletný cenník kurzov si vieš stiahnúť TU. V prípade akýchkoľvek otázok nám napíš email na info@poddonyc.sk.

NÁŠ mesačný balík ALL INCLUSIVE ponúkame už od 2549 Eur.

Nemusíš sa o nič starať – tento balíček obsahuje všetko potrebné na to, aby si už o dva týždne mohol prísť. V cene je zahrnuté:

A TO VŠETKO SPOLU UŽ OD 2549 Eur

Stravu si každý študent zabezpečuje sám, pri stravovaní doma aj občas v reštaurácii to predstavuje náklad vo výške cca. 500€/mesiac. V NYC je skvelá verejná doprava (autobusy, metro) a cestovné predstavuje náklad cca. 100€/mesiac.

NO ČO, UŽ VIEŠ KEDY ZAČÍNAŠ??
Študuj, cestuj, bav sa, ži - POĎ DO NYC!